Iker Casillast megműtötték

Megműtötték pénteken Iker Casillast,a Real Madrid kapusát.

A műtétet végző orvos szerint 8-12 hét kényszerpihenő vár Iker Casillasra

Diego Lopez újra itthon

Diego Lopez a Real Madridot fogja erősíteni egészen a 2016/17-es szezon végéig. A kapus karrierje a Real Madridban indult, ahol sikerült felküzdenie magát a nagycsapatba, majd a Villarrealba végre elsőszámú kapus lehetett, most pedig már a Sevilla csapatából igazolták őt a fővárosiak.

Az egyértelmű,hogy a kapus csakis azért térhetett vissza Madridba, mert Iker Casillas megsérült. Adanra pedig nem lehet rábízni a csapat előtt álló feladatokat. Azokat a feladatokat, amelyek a Real Madrid szezonját maghatározzák majd.Gondoljunk csak a Barcelona elleni Copadel Rey elődöntőkre, vagy éppen a Manchester United elleni Bajnokok Ligája mérkőzésekre. Egyik párharc sem ígérkezik sétagaloppnak. Diego Lopez hatalmas kihívás előtt áll, 31 évesen visszatérhet oda, ahol megtanulta az alapokat, a világ legnagyobb klubjába és bizonyíthat.Bizonyíthat magának,a szurkolóknak, és Mourinhonak is. Sok sikert Diego, üdv újra itthon!

A Real Madrid januári  mérlege:150 perc emberhátrányban

Alig kezdődött el a 2013-as év a Real Madrid csapata több piros lapot is begyüjtött.

Az öt piros lap következtében a Real már több, mint másfél mérkőzést, összesen 150-en percet kellett kihagynia.

A "bűnösök listája" :

Real Madrid 4 - 3  Real Sociedad:Antonio Adan kapott piros lapott amiért egyik ellenfelével szemben szabájtalankodott.

Real Madrid 4 - 0 Celta:Sergio Ramos a Real Sociedad elleni mérkőzésen kapta meg második sárga lapját.Ugyanis szabálytalankodott és szégyentelejesnek nevezte a bírót és asszisztenseit.A spanyol játékos az ezt követő  5 mérkőzésen nem vehet részt.

Osasuna 0 - 0 Real Madrid: Ricardo Kaka a 2. félidőben szált be a mérkőzésbe ahol hamarosan meg is kapta a két sárga lapját ezért le kellett mennie a pályáról.Így a Real Madrid emberhátrányba került.

Valencia 1 - 1 Real Madrid : Fabio Coentrao és Angel di María a legutóbbi valencia elleni meccsen piros lapot kaptak ezért a következő Barcelona elleni mérkőzésen nem vehetnek részt.

Eltörött Casillas egyik kézfejcsontja

Eltörött az egyik kézfejcsontja Iker Casillasnak,a Real Madrid kapusának a Valencia,elleni szerda esti labdarugó mérkőzésen.Még kérdéses hogy,mennyi időt kell kihagynia.

A válogatott kapus,akit tavaly a világ legjobbjának választottak,a 13.percben sérült meg, amikor klubtársa,  Álvaro Arbeloa véletlenül megrúgta.Casillast le kellett cserélni,helyére Antonio Adan állt be.

A valenciai meccs 1-1-es döntetlennel zárult, a Real Madrid 3-1-es összesítéssel jutott az elődöntőbe.